چسباندن اینترنت رایگان مرسدس بنز C کلاس

چسباندن: اینترنت رایگان مرسدس بنز C کلاس خودرو مرسدس بنز C کلاس کابریولت مرسدس بنز

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت بعد از دورهمی دوستانه

پسر نوجوان هنگامی که متوجه شد که هنگام مستی، از سوی دوستش مورد تعرض قرار گرفته هست، او را به قتل رساند. او بعد از این‌که با مقتول قرار گذاشت، به او چند گرم حشیش

جنایت بعد از دورهمی دوستانه

عبارات مهم : ایران

پسر نوجوان هنگامی که متوجه شد که هنگام مستی، از سوی دوستش مورد تعرض قرار گرفته هست، او را به قتل رساند. او بعد از این که با مقتول قرار گذاشت، به او چند گرم حشیش خوراند و در حالت نیمه طبیعی دست در گردن او انداخت و تلاش کرد او را خفه کند. ولی هنگامی که موفق به این کار نشد، با زنجیر تسمه به زندگی دوستش آخر داد. متهم بعد از گذشت سه سال از جنایت جهت بار دوم به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد تا به سوالات هیأت قضائی پاسخ دهد.

به گزارش شهروند؛دوم اردیبهشت ماه سال ٩٣ بود که جسد پسر جوانی حوالی یکی از پارک های پایتخت کشور عزیزمان ایران نو کشف شد. مشخص بود که این پسر با یک جسم سخت خفه شده است هست. با اطلاع ماموران پلیس از این موضوع، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته و بعد از آن تحقیقات جهت شناسایی هویت آن شروع شد. چند کار اطلاعاتی کافی بود تا ماموران پی به هویت جسد ببرند و متوجه شوند که جسد متعلق به پسر ١٩ساله است که پیش از مرگش نیز حشیش مصرف کرده هست. تحقیقات شروع شده است بود که ماموران متوجه اختلاف مقتول با یکی از دوستانش به نام فرزاد شدند. با مشخص شدن اختلافات و شاخ و شانه کشیدن مقتول و فرزاد، ماموران به سراغ این پسر ١٥ساله رفتند.

فرزاد درحالی که تصور نمی کرد از سوی پلیس شناسایی شود، در منزل اش غافلگیر شد. این پسر نوجوان به قتل دوست صمیمی اش با انگیزه انتقام اعتراف کرد. متهم در اعترافاتش به پلیس گفت: «چند وقت پیش، به مراسم خوش حالی تولد یکی از دوستانم دعوت شدم.

جنایت بعد از دورهمی دوستانه

در آن جا مشروب زیاد خوردم و مست شدم. جهت همین از حال رفتم. هنگامی که به هوش آمدم، مقتول به من گفت که مرا مورد تجاوز قرار داده هست. بعد هم عنوان را به همه گفت. آبروی مرا همه جا برده بود. هر وقت من را می دید جلوی دوستانم می گفت به من تجاوز کرده هست. حال خوبی نداشتم. هر روز وضعم بدتر می شد و چندبار خودکشی کردم. ترک تحصیل کردم و نتوانستم درس بخوانم تا این که روز اتفاق دوباره به من زنگ زد و گفت باید برایم حشیش تهیه کنی و با خودت بیاوری. من هم برایش مواد خریدم و به پارک رفتیم و آن جا او را به قتل رساندم.»

با اعتراف متهم، وی صحنه قتل را بازسازی کرد و پرونده اش جهت پیگیری به شعبه ١١٣سابق دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. متهم بعد از محاکمه در آن شعبه از قصاص تبرئه و به حبس محکوم شد. این حکم در دیوانعالی کشور نقض و پرونده جهت پیگیری دوباره به شعبه هفتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. صبح دیروز متهم بار دیگر در برابر هیأت قضائی دادگاه قرار داده شد و از خود دفاع کرد. در این جلسه خانواده مقتول بار دیگر درخواست قصاص کردند. متهم نیز راجع به روز اتفاق به قضات گفت: «وقتی نقشه قتل دوستم را کشیدم، روز اتفاق با هم به پارک رفتیم. من برایش مقداری حشیش بردم و به او حشیش دادم تا بکشد.

پسر نوجوان هنگامی که متوجه شد که هنگام مستی، از سوی دوستش مورد تعرض قرار گرفته هست، او را به قتل رساند. او بعد از این‌که با مقتول قرار گذاشت، به او چند گرم حشیش

وقتی از حالت طبیعی خارج شد، دستانم را بر گردنش فشار دادم تا جایی که نیمه بیهوش شد. چون حشیش بدنش را سست کرده بود، نتوانست مقاومت کند. هنگامی که روی زمین افتاد، دو تسمه دور گردنش انداختم و محکم بستم. سپس جسدش را پشت شمشاد ها انداختم. هنگامی که صابر را کشتم، اول عنوان را به پدرم گفتم، ولی او اصلا کمکی به من نکرد و گفت باید خودت را معرفی کنی. مجبور شدم به یکی از دوستانم به نام بهروز همه چیز را بگویم.

بهروز به من گفت که کمکم می کند و ما با هم به سراغ جسد رفتیم. در آن جا جسد را برداشتیم و با ماشین بهروز قصد جابه جایی آن را داشتیم که ناگهان چشممان به ماموران پلیس خورد. از ترسمان جسد را به گوشه ای انداختیم و فرار کردیم. قبول دارم که صابر را به قتل رساندم ولی باور کنید دست خودم نبود. او خودش باعث شد که او را به قتل برسانم.» در آخر جلسه نیز هیأت قضائی وارد شور شدند تا رأی نهایی راجع به این پرونده را صادر کنند.

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz